Firma WW - Maszyny dla przemysłu mięsnego

605 572 917 newsletter mapa serwisu wybierz język:

Profesjonalne maszyny i urządzenia dla linii uboju bydła oraz trzody – dowiedz się więcej o naszej Firmie WW

 

FIRMA WW jest producentem maszyn i urządzeń dla zakładów uboju, rozbioru i przetwórstwa mięsnego. Naszymi Klientami są również przedsiębiorstwa z szeroko pojętego przemysłu spożywczego, w szczególności producenci wyrobów mięsnych, drobiowych i warzywnych. To profesjonaliści, którym zależy na posiadaniu doskonale działających linii uboju bydła oraz trzody chlewnej. W związku z tym wybierają nasze wysokiej jakości maszyny oraz urządzenia. Nasz zakład produkcyjny znajduje się w Łukowie, w woj. lubelskim, gdzie pracuje zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Posiadamy również regionalnych przedstawicieli sprzedaży i biuro handlowe w Warszawie.

 

Masownice próżniowe, nadziewarki tłokowe i wiele innych produktów

 

Działamy na rynku polskim i zagranicznym od 1991 roku. W tym czasie osiągnęliśmy silną i stabilną pozycję w branży oraz zyskaliśmy uznanie i zaufanie wielu Klientów. W naszym asortymencie posiadamy m.in. masownice próżniowe oraz z płaszczem chłodzącym, a także mieszałki do kiełbas i nadziewarki hydrauliczne. Poza tym proponujemy szereg funkcjonalnych urządzeń i akcesoriów takich jak: boksy głuszenia, rozdrabniacze kości czy oparzelniki przelotowe. Nasze maszyny i urządzenia technologiczne wyróżnia szczególnie przemyślana konstrukcja, która zapewnia skuteczne działanie, przyjazne użytkowanie i bezawaryjną pracę, nawet wiele lat po wytworzeniu wyrobu. W najbardziej istotnych sprawach związanych z jakością i uzyskiwaną efektywnością, nasze produkty nie ustępują renomowanym maszynom zagranicznych producentów, czego dowodem jest opinia kilkuset zadowolonych Klientów z Polski i zagranicy. W ostatnich latach notujemy bardzo dynamiczny udział sprzedaży na wymagających rynkach zagranicznych, głównie w Hiszpanii, Belgii, Holandii, Szwecji, Niemczech, Ukrainie, Białorusi, Litwy i krajach Ameryki Południowej. Nasze urządzenia typu meat brines, meat marinating czy meat tumbler cieszą się rosnącą popularnością. Rynki zagraniczne obsługujemy poprzez stałych partnerów handlowych.

Nasze atuty to:

  • solidność, precyzja i estetyka wykonania,
  • ponad 1000 wyprodukowanych maszyn,
  • ponad 20 wykonanych linii uboju bydła i trzody,
  • ponad 20 lat doświadczeń,
  • certyfikat ISO 9001:2001. ]

Zainteresowały Cię nasze produkty typu wilk masarski, nadziewarka tłokowa, czy też mieszałka łopatkowa? A może szukasz innych rozwiązań dla swoich linii uboju bydła lub trzody? Skontaktuj się z nami, a chętnie pomożemy w doborze. Zapraszamy do współpracy!

Produkty:

Masownice próżniowe

Mieszanki łopatowe do mięsa

Mieszalniki, solanki

Rozdrabniacze kości

Urządzenia do higieny i transportu

Linie uboju trzody, stanowiska i wyposażenie technologiczne

Linie uboju bydła, stanowiska i wyposażenie technologiczne

Inne produkty